Hosting Wideo

 

Realizujesz transmisje live? Potrzebujesz łącza oraz serwera streamingowego?

Nie musisz martwić się o przepustowość łącza, jakość i wymagania sprzętowe potencjalnych oglądających, ponieważ najnowsze rozwiązania sprowadzają wszystko do dwóch prostych kroków  – posiadania Internetu i zainstalowania wtyczki Flash.

Nie musisz już szukać serwerów zlokalizowanych poza granicami naszego kraju! Dostajesz od nas, do dyspozycji profesjonalne narzędzie jakim jest Adobe Flash Media Interactive Server 3.5. To najbardziej zaawansowany i wydajny serwer streamingowy. Dzięki tej technologii będziesz mógł zrealizować transmisje na żywo oraz w prosty sposób udostępnić je swoim odbiorcom. Pomożemy Ci w instalacji bezpłatnej aplikacji Adobe Live Media Encoder, która umożliwi Ci publikację na naszym serwerze.

Oferujemy również możliwość udostępniania swojego materiału w Internecie dzięki technologii VOD. Dzięki technologii Flash publikowane nagrania mogą być zarówno w jakości SD jak i HD. To odbiorca będzie miał możliwość wyboru oglądanego materiału. Udostępnimy również odtwarzacz flash, który w prosty sposób można zamieścić na własnej witrynie.

Nie ma również powodu by obawiać się o utratę danych, ponieważ ślad po zarejestrowanym wydarzeniu, zawsze pozostaje u nas. To ostatnie jest możliwe dzięki archiwizacji danych na naszych serwerach.

Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi, zapotrzebowania i liczmy się z państwa oczekiwaniami.
To satysfakcja klienta jest dla nas gwarancją dobrze wykonanej usługi.