Transmisja na żywo

Transmisje internetowe w wysokiej rozdzielczości, to przede wszystkim niezapomniane doznania związane z przekazem audiowizualnym.

Imprezy muzyczne, konferencje, pokazy mody, spotkania, targi, czy też różnego rodzaju festiwale, od nauki do teatrów ulicznych, to dobra okazja, żeby wykorzystać możliwości, jakie daje transmisja na żywo.

Internet to potężne medium, wykorzystanie go do wideo-relacji sprawia, że nawet mniejsze wydarzenia, dostępne online, mogą przyciągnąć przed ekrany kilka tysięcy osób, zwłaszcza, że jakość obrazu nie ustępuje miejsca tej, do jakiej przyzwyczaiła nas telewizja.

Serwer, oprogramowanie i sprzęt, którym dysponujemy, sprawią, że dla klienta wszystko sprowadzi się do posiadania Internetu i wtyczki umożliwiającej obsługę Flash. To wystarczy by mógł cieszyć się transmisją, ponieważ całą resztę zapewniamy my. Dzięki obsłudze wiadomości tekstowych istnieje także możliwość wyrażenia swojej opinii, co sprawia, że nawet przed ekranem komputera można stać się uczestnikiem wydarzenia.

 

Zapewniamy zapis cyfrowy z imprez muzycznch, konferencji, pokazów mody, spotkań, targów, czy też różnego rodzaju festiwali.

Materiał wideo rejestrujemy przy pomocy nowoczesnych kamer High Definition (HD) renomowanej firmy Sony, co zapewnia doskonałą jakość zarówno dźwięku jak i obrazu.
Sprzęt jakim dysponujemy pozwala na uchwycenie detali w wysokich rozdzielczościach.

Oferujemy montaż zarejestrowanego materiału.
Nagrania zostają dostarczone w standarcie zgodnym z wymaganiami klienta. Materiał przez nas zarejestrowany możemy udostępnić szerokiej rzeszy internautów na całym świecie, przy pomocy naszych serwerów streamingowych, dzięki technologii Vod.

 

W naszej pracy wykorzystujemy :

Wóz transmisyjny z pięcioma torami kamerowymi HD/SDI
Stanowisko Audio z dwunastoma torami dzwiękowymi
Kamery Sony NX5 HD/SDI
Kran Kamerowy 8,5 metra
FlyCam – Stabilizator obrazu kamery ruchomej