Technologia

SONY HXR-NX5E

Profesjonalna kamera cyfrowa AVCHD, wyposażona w matrycę 1/3 cala Exmor CMOS. Nagrywa wyjątkowej jakości obraz o rozdzielczości 1920×1080 przy 24 Mbps (50i lub 25p), jak również 720/50p oraz w standardowej rozdzielczości.. Jest to pierwsza kamera w swojej klasie, posiadająca wbudowany lokalizator GPS, nową technologię stabilizacji Active SteadyShot oraz nagrywająca wysokiej jakości dźwięk Linear PCM.

Elastyczność pracy na tym urządzeniu wiąże się również z możliwością nagrywania na dwóch rodzajach nośników. Pierwszym z nich są karty pamięci Memory Stick Pro, które są niedrogim, łatwo dostępnym i rozwojowym nośnikiem. Istnieje również zupełnie nowa opcja użycia wbudowanego rekordera Flash Memory Unit o pojemności 128 GB, który oferuje 11 godzin nagrywania przy kompresji 24Mbps.

 

 

 


BlackMagic ATEM

ATEM 1 M / E jest potężnym mikserem znakomicie nadaje się do ciasnych środowiskach produkcyjnych. ATEM nie tylko pracje jako tradycyjny mikser 1 M/E, ale ma także moc do dostarczania kompletnych rozwiązań produkcjnych, które zwykle wymagają wielu mikseró M/E. Funkcje takie jak SuperSource, przejścia Singer, przejścia DVE, 13 warstw klucza, format Multi I/O, wbudowany multi viewer oraz odtwarzacz multimedialny, wszystko kontrolowane za pomocą wysokiej jakości emisyjnego panelu 1 M/E, wszystko to sprawia iż ATEM jest jednym z najpotężniejszych mikserów 1 M/E na rynku..

 

 

 


M-Audio ProjectMix I/O

W dzisiejszych czasach więcej profesjonalnej muzyki jest produkowana w domu niż kiedykolwiek. Właśnie dzięki temu zjawisku nowy ProjectMix I/O dostarczy pełną kontrolę do twojego komputera studyjnego. Zmotoryzowane fadery pozwalają dosłownie poczuć muzykę. Profesjonalne we/wy włączając w to również przedwzmacniacze mic/instrument, Lightpipe oraz cyfrowe S/PDIF. ProjectMix I/O to uniwersalne rozwiązanie które łączy najlepsze komponenty sprzętowe i programowe dla nowego standardu.

 

 

 

 

Serwery Streamingowe

BladeCenter H oferuje najwyższą wydajność dzięki wykorzystaniu szybkich interfejsów HBA Infiniband X4, większym i wydajniejszym modułom zasilania oraz sprawnemu podsystemowi chłodzenia – sprawia, że jest idealną platformą dla wszystkich wymagających wysokowydajnych aplikacji jutra. Architektura IBM BladeCenter H dzięki ścisłej integracji pamięci masowych, sieci, serwerów i aplikacji jest ‚inteligentna’, jednocześnie prosta w obsłudze.

 

 

 

 

 

 

 

Wóz Transmisyjny

Wóz transmisyjny mieści stanowiska realizatora obrazu oraz realizatora dźwięku, a także sprzęt niezbędny do realizacji transmisji. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, jesteśmy w pełni mobilni.