Co robimy

Transmisje internetowe live

Dzięki wdrożeniu technologii opartej o oprogramowanie Adobe Flash Media Interactive Server 3.5 oraz zastosowaniu wysokiej jakości sprzętu audio-video, możemy zaoferować naszym klientom profesjonalną realizację internetowej transmisji na żywo w technologii High Definition (HD). Pamiętając jednak o tych widzach, którzy nie dysponują dostępem do łącza internetowego o wysokiej przepustowości, zachowaliśmy możliwość wyboru z poziomu menu playera opcji oglądania transmisji w niższej jakości (SD).

Rejestracja Audio-Wideo

Rejestracja wideo w wysokiej rozdzielczości zapewnia najlepszy efekt, zarówno jeżeli chodzi o jakość obrazu jak i dźwięku w technologii High Definition (HD).

 

Hosting Flash & VoD

Adobe Flash Media Interactive Server 3.5 to najbardziej zaawansowany i wydajny serwer streamingowy. Nie muszą już państwo inwestować w kosztowną infrastrukturę informatyczną – chętnie udostępnimy nasze zasoby .

Postprodukcja

Chociaż naszą domeną są realizacje na żywo, w odpowiedzi na oczekiwania klientów, do katalogu oferowanych usług dołączyliśmy postprodukcję zarejestrowanego materiału. Mamy możliwość wykonania skrótów z transmitowanych wydarzeń, dodawania elementów graficznych, animacji, plansz tekstowych, etc.

Ostatnie realizacje