22. Festiwal Kultury Żydowskiej 2012

 

Do prawidłowego wyświetlania zawartości strony niezbędne jest: posiadanie najnowszej wersji programu Flash Player. Pobierz

Łącze internetowe do celów transmisji udostępniło:

Harmonogram Transmisji:

[tab_container initial_open=”1″]

[tab title=”Niedziela”]
[one_half first]

[/one_half]

[one_half]

Koncert Kantorów:
GŁOS RADOŚCI I ZWYCIĘSTWA

Synagoga Tempel ul. Miodowa 24
Godzina. 19:00

[/one_half]

[/tab]

[tab title=”Poniedziałek”]
[one_half first]

[/one_half]

[one_half]

KONCERT
BESTER QUARTET & TOMASZ ZIĘTEK (POLSKA): PROJEKT GEBIRTIG
Synagoga Tempel ul. Miodowa 24
Godzina. 19:00

[/one_half]

[one_half first]

[/one_half]

[one_half]

KONCERT
DAVID KRAKAUER (USA) & SINFONIETTA CRACOVIA (POLSKA)
Synagoga Tempel ul. Miodowa 24
Godzina. 22:00

[/one_half]

[/tab]

[tab title=”Wtorek „]
[one_half first]

[/one_half]

[one_half]

KONCERT
URI CAINE ENSEMBLE (USA) GRA MAHLERA I GERSHWINA
Synagoga Tempel ul. Miodowa 24
Godzina. 19:00

[/one_half]

[one_half first]

[/one_half]

[one_half]

KONCERT
MUZYCZNE LABORATORIUM KULTURY ŻYDOWSKIEJ MULAKUŻ: MAĆKO KORBA ENSEMBLE (POLSKA) – DEWEJKUS
Synagoga Tempel ul. Miodowa 24
Godzina. 22:00

[/one_half]

[/tab]

[tab title=”Środa”]

[one_half first]

[/one_half]

[one_half]

KONCERT
DWORY CHASYDZKIE. MUZYCZNA PODRÓŻ Z RODZINĄ MILLERÓW (USA)
Synagoga Tempel ul. Miodowa 24
Godzina. 19:00

[/one_half]

[one_half first]

[/one_half]

[one_half]

KONCERT
MUZYCZNE LABORATORIUM KULTURY ŻYDOWSKIEJ MULAKUŻ: ALTE ZACHEN | ŻYDOWSKI SURF (POLSKA)
Synagoga Tempel ul. Miodowa 24
Godzina. 22:00

[/one_half]

[/tab]

[tab title=”Czwartek”]

[one_half first]

[/one_half]

[one_half]

KONCERT
KONCERT: MUZYCZNE LABORATORIUM KULTURY ŻYDOWSKIEJ MULAKUŻ: MIKOŁAJ TRZASKA IRCHA QUARTET (POLSKA)
Synagoga Tempel ul. Miodowa 24
Godzina. 19:00

[/one_half]

[one_half first]

[/one_half]

[one_half]

KONCERT
PAUL SHAPIRO’S RIBS & BRISKET REVUE (USA) – ESSEN
Synagoga Tempel ul. Miodowa 24
Godzina. 22:00

[/one_half]

[/tab]

[tab title=”Piątek”]

[one_half first]

[/one_half]

[one_half]

KONCERT
THE MAGHREB ORCHESTRA (IZRAEL)
Synagoga Tempel ul. Miodowa 24
Godzina. 18:00

[/one_half]

[/tab]

[tab title=”Sobota”]

[one_half first]

[/one_half]
[one_half]

KONCERT
SZALOM NA SZEROKIEJ: ŻYDOWSKI WOODSTOCK
ul. Szeroka
Godzina. 18:00

[/one_half]

[/tab]

[tab title=”Niedziela”]

[one_half first]

[/one_half]
[one_half]

Leopold Kozłowski i Przyjaciele (Polska)
Synagoga Tempel ul. Miodowa 24
Godzina. 17:00

[/one_half]

[one_half first]

[/one_half]
[one_half]

KONCERT
PAUL SHAPIRO SEXTET (USA): HIS POEPLE
Synagoga Tempel ul. Miodowa 24
Godzina. 22:00

[/one_half]

[/tab]

[/tab_container]